About Easy Business

www.easybusiness.in.ua

Easy Business  - некомерційна організація, місія якої полягає у створенні сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні, а також поліпшення нормативно-правового регулювання у цій сфері.

Основна мета Easy Business - зменшити тягар державного регулювання шляхом спрощення процедур, скорочення кількості контролюючих органів та частоти перевірок, скасування непотрібних дозволів та ліцензій.

Організація пройшла кілька кроків у своєму розвитку. Початком було запрошення на роботу екс-міністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Шереметою двох фахівців із західною освітою, членів ініціативи «Професійний уряд», Дена Пасько і Ніка Гайдая. Ставши радниками міністра, вони очолили робочу групу з дерегуляції при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. У травні 2014 робочою групою було розроблено комплексну стратегію дерегулювання економіки України, презентація якої відбулась у кінці серпня 2014 року.

Після відставки Павла Шеремети, члени робочої групи створили неурядову організацію, метою якої стала ефективна реалізація стратегії з дерегуляції української економіки. На даний час, команда Easy Business складається з 20 осіб. У своїй роботі Easy Business тісно співпрацює з державними органами (зокрема, з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Адміністрацією Президента України), а також бізнес-асоціаціями.

Дізнатись більше про діяльність Easy Business можна за допомогою веб-сайту www.easybusiness.in.ua та сторінок у соціальних мережах:

Facebook - https://www.facebook.com/easybusiness.in.ua

Twitter - https://twitter.com/EasyBusinessUA

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/easybusiness