Місія

Ініціатива "Професійний Уряд" має чітке бачення своєї діяльності

Місією Ініціативи «Професійний Уряд» є прискорення реформування державного апарату, економіки, подолання корупції та зміцнення демократичних інститутів в Україні шляхом залучення високоморальних, досвідчених та кваліфікованих молодих українців із міжнародною освітою на посади в державному секторі. Ми працюємо задля формування нової якості публічного адміністрування для Українського народу.

Історія

28 асоціацій українців-випускників провідних університетів світу 03 березня 2014 року започаткували Ініціативу “Професійний Уряд”. Її поява стала продовженням Революції Гідності Українського народу.

Ми – це понад 3000 українців-випускників провідних університетів світу та довготривалих програм стажування в урядових структурах країн усталеної демократії (таких як Канада та Німеччина), які повернулися і працюють в Україні в міжнародних компаніях, аналітичних центрах, фінансових установах, представництвах міжнародних організацій тощо або бажають повернутись, щоб внести свій вклад у розвиток Української держави.

В цей історичний час гострих загроз та водночас оновлення та відродження України, перед Українською державою постають значні виклики, які вимагають системних кроків з реформування державного управління як передумови для подолання зовнішніх загроз, успішної протидії корупції та запоруки економічного зростання України.

Бачення

Ми пропонуємо такі шляхи співпраці з органами публічної адміністрації:

  • Формування з членів Ініціативи команд управлінців в органах публічної адміністрації;

  • Залучення на постійній основі (як на платній, так і безоплатній) членів Ініціативи в якості радників високопосадовців;

  • Проведення регулярних консультацій та круглих столів із нагальних питань розробки галузевих політик, кадрового та інституційного розвитку органів публічної адміністрації;

  • Впровадження пілотних проектів, спрямованих на вдосконалення публічного адміністрування в Україні.