ЗМІ про нас

Ініціатива "Професійний Уряд" постійно стає об’єктом уваги ЗМІ

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман зустрівся з учасниками ініціативи "Професійний уряд", створеної представниками Асоціацій випускників закордонних навчальних закладів. Учасники зустрічі обговорили виклики, з якими стикнулася сьогодні Україна, та шляхи їх подолання.

Детальніше...

Київ, 11 лютого 2016 року – «Ми були створені на Майдані. Асоціації різних університетів зібралися, мобілізувалися, і з прагненням допомогти країні рухатися вперед, робити зміни, робити реформи, ми об’єдналися в ініціативу «Професійний уряд»,- заявив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі Василь Мирошниченко, голова PGI and LSE Alumni Association.

Детальніше...

Київ, 22 вересня 2015 року – Ідея переглянути засади реформи державної служби в Україні є хибною і шкодить інтересам суспільства: зволікання з її початком загрожує реформуванню країни в цілому. Таку точку зору висловили представники експертного середовища та громадянського суспільства під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі в рамках проекту «Українського медіа-центру реформ».

Детальніше...

17 лютого 2015 року представники ініціативи «Професійний Уряд» провели зустріч із Послом Канади в Україні Романом Ващуком. Під час зустрічі Посол поділився своїм думками щодо ситуації в Україні та розповів про технічну допомогу уряду Канади. Команда Ініціативи мала можливість представити мету своєї діяльності та принципи функціонування. Сторони мали плідну дискусію щодо того як прискорити економічні реформи в Україні. Посол Ващук розповів про внесок Канади у підтримку реформ в Україні та відгукнувся на запрошення ініціативи «Професійний Уряд» до співпраці.

У зустрічі також взяли участь Анн Матсон Гаус, радних із політичних питань, Ірина Губарець та Інна Царкова, координатори проектів у Посольстві Канади.

26 грудня 2014 року о 14.00 в експертному клубі "Чиста політика" відбулась прес-конференція представників Ініціативи "Професійний уряд" на якій член Асоціації випускників програми ЄС Еразмус Мундус (програма студентського обміну Європейського Союзу - авт.) Олена Чепурна, а також член Правління Кембриджської спільноти України Артем Шаіпов, поділились своїм баченням подальшого вдосконалення роботи українського уряду шляхом залучення до співпраці досвідчених фахівців із вищою європейською освітою. Саме такі професіонали, на думку представників Ініціативи "Професійний уряд", повинні прийти до органів державної влади і, використовуючи набутий у Європі досвід, проводити у державі необхідні реформи.

Детальніше...

Молоді експерти з міжнародним досвідом ініціативи "Професійний Уряд" готові запропонувати діючим політикам формат реорганізації, реформування ключових ланок центральних та місцевих органів виконавчої влади України, шляхом перетворення їх в органи надання високоефективного сервісу громадянам України.

Детальніше...

Ініціатива "Перший професійний уряд" запропонувала партіям-учасницям майбутньої коаліції Верховної Ради 8-го скликання кандидатури на посади міністрів уряду й керівників державних відомств.

Детальніше...

Олег Гончаренко, координатор инициативы выпускников зарубежных университетов “Професійний уряд”, объединяющей профессионалов с западным образованием, подает согражданам пример, требуя достойной оплаты за качественную работу

Детальніше...

Міністерство юстиції розпочало співпрацю з громадською ініціативою «Професійний Уряд». Про це стало відомо у ході зустрічі Міністра юстиції Павла Петренка з представниками цієї організації.

Детальніше...

Всі погодяться, що Україна сьогодні конче і терміново потребує стрімких соціально-економічних і політичних реформ. Стара система закритої олігархічної економіки, корупційних схем, напівколоніального статусу і напіврозваленої державної машини добігає кінця свого існування.

Детальніше...